W3C چییست؟ و طریقه معتبر سازی کدها
اسفند ۱۶, ۱۳۹۴
تورنت چیست؟
اسفند ۲۴, ۱۳۹۴
نمایش همه
طراحی وب سایت

برای یافتن پاسخ این سوال، بیایید نگاهی به وضعیت اطرافمان بیاندازیم. همه غرق در فضای مجازی هستند. فکر نمی کنید برای بهتر دیده شدن نیازمند یک سایت هستید؟

در گذشته امکان تعامل با صفحات اینترنتی نبود اما در زمان حاضر به بهترین نحو می توان با مخاطبان در تعامل بود. پس چرا از این فرصت استفاده نکنیم؟

طراحی یک سایت خوب و عالی، شرایط را برای جلب اعتماد مخاطبانتان فراهم می کند. آن ها می فهمند که شما هم هستید و در حال فعالیت می باشید. رقابت در اینترنت بسیار داغ است و شما با تلاش بیشتر می توانید در صدر فهرست ارائه شده توسط موتور های جستجو باشید.

شاید بگویید که « من یک کسب و کار آفلاین دارم، چه نیازی به یک سایت می توانم داشته باشم؟ »

مهم نیست که کسب و کار شما آفلاین هست یا نه، مهم این است که هر کسب و کاری که داشته باشید باید دیده شوید وگرنه فروشی نخواهید داشت.

امروزه افراد تا چیزی را می شنوند اولین کاری که می کنند این است که در موتور های جستجو آن اسم را نوشته و به دنبال اطلاعات بیشتر می گردند.

حال فرض کنید که رقیبان شما در فضای مجازی حضور داشته باشند ولی شما نه. به احتمال زیاد آنها مشتری همان رقیبانتان خواهند شد! در ادامه برخی از دلایل دیگر این که چرا شما باید یک وب سایت داشته باشید را ذکر می کنم :

 

۱) در همه ی ایام هفته، همه روزه باز است!

زمان هایی وجود دارد که کسب و کار شما تعطیل یا در واقع بسته است. وقتی مشتریانتان به در بسته به خورند باز می گردند یا به رقیبانتان مراجعه می کنند در حالی که با وجود یک وب سایت، کسب و کار شما همه روزه باز است.

 

۲) محصولات و پیام شما بهتر دیده می شوند.

اگر شما یک طراح یا یک تولید کننده باشید، حتما یک شعار هم دارید. مثلا این که محصولاتتان ساده و کاربر هستند. وقتی که یک وب سایت داشته باشید شانس این را دارید که حرف هایتان بهتر به گوش دیگران برسد.

 

۳) گرفتن بازخورد (فیدبک) از مشتریان ساده تر می شود.

هنوز هم کسب و کار هایی هستند که از فرم های چاپی در فروشگاه هایشان استفاده می کنند. این فرم ها درد سرهای خاص خودشان را هم دارند. مثل هزینه ی چاپ و کیفیت چاپ، بررسی آماری فرم های پر شده و…. اما زمانی که شما یک وب سایت داشته باشید، با چند کلیک ساده می توانید فرم بسازید و مشتریان تان هم می توانند در هر زمانی بازخوردشان را به شما منتقل کنند.

فکر می کنم حالا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید که آیا باید فرم سفارش طراحی سایت را پر کنید یا نه؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *