امروزه دیگر بازاریابی سنتی جای خود را به بازاریابی های نوین داده است و  یکی از این بازاریابی های نوین بازاریابی اینترنتی میباشد .

بازاریابی های مختلف (( بازاریابی حضوری , بازاریابی سینه به سینه , بازاریابی تلفنی , بازاریابی ایمیلی , بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت و … ))

ما در این مطلب به بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت پرداخته و تمام تلاش خود را در جهت اموزش افزایش فروش با طراحی سایت برای شما را میکنیم .

 

پنج گام طلایی در طراحی سایت برای بازاریابی اینترنتی بهتر

امروزه دنیا دنیا تجارت الکترونیک میباشد و بیشتر شرکت ها با هزینه های بسیار بالا در اینترنت فروش خود را بسیار چشمگیر بالا برده اند و برای شکست رقبا خود دست به هر کاری میزنند و گاها مبلغ تبلیغ در دنیا تجارت الکترونیک چند برابر بیشتر از قیمت تولید میباشد.

بازاریابی اینترنتی با این قیمت ها آیا برای مدیر شرکت ها فقط به خاطر رقبت است ؟ خیر این رقابت بسیار سخت به خاطر فروش بسیار چشمگیر شرکت ها از دنیا تجارت الکترونیک میباشد , صدها شرکت در مرز برشکستگی با افزایش فروش خود از دنیا تجارت الکترونیک حال یک شرکت توسعه یافته میباشند و صدها و هزاران شرکت که فقط به فروش و بازاریابی به روش های سنتی بسنده کردن حال یک شرکت برشکسته یا در مرز برشکستگی میباشند
در واقع بازاریابی اینترنتی همانند پلی، شکاف میان خدمات و محصولات ارائه شده تا مشتریان و مصرف کنندگان را پر می کند. امروزه داشتن یک وب سایت، تبدیل به یک ابزار مهم به جهت بازاریابی اینترنتی شده است. تقریباً حضور تمامی محصولات و خدمات در اینترنت به صورت یک وب سایت می باشد. با این حال وب سایت های متعددی وجود دارد که در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن تصمیمات مشتریان می باشند. بنابراین بازاریابی اینترنتی وب سایت، تبدیل به بخش مهم و جدایی ناپذیری از هر نوع استراتژی بازاریابی اینترنتی و تجاری شده است.
بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت

 1. درک نیاز های مشتریان و رفع تمامی نیاز مشتریان در وبسایتاولیم گام بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت  : نیاز سنجی مشتریان و درک نیاز آنها همیشه یک مهم میباشد و رفع نیاز مشتریان در وبسایت خیلی خیلی مهم و حیاتی میباشد .  یک مشتری همیشه به دنبال بهترین راه برای رسیدن به هدف خود میباشد و مثلا اگر مشتری به دنبال شرکت طراحی سایت میباشد سعی میکند به سایت های سر بزند که نیاز آنها را کامل برطرف کند و مطالب پیرامون طراحی سایت گذاشته باشد . پس همیشه سعی کنید با انتخاب محتوا درست و درک نیاز مشتریان مشتریان را در سایت خود ماندگار کنید .
 2. طراحی سایت مناسب و محتوای مرتبطدومین گام بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت  :همانطور که در پاراگراف بالا مطرح شد درک نیاز مشتریان و مطالب پیرامون نیاز آنها همیشه مهم و ضروری میباشد . یک طراحی سایت مناسب قادر به جلب نگاه افراد و توجه آنها میباشد. طراحی سایت شما نه تنها باید دارای گرافیک زیبا باشد بلکه حرکت در صفحات آن نیز باید به راحتی انجام پذیرد. تعداد زیاد فلش که همزمان در حال چشمک زدن هستند و یا استفاده از رنگهای بسیار روشن در تمامی صفحات، بعلاوه pop up ها برای یک وب سایت نگران کننده می باشد.
  قرار دادن شاخه های مختلف از اطلاعات در صفحهء اصلی وب سایت ممکن است بازدیدکننده را بی جواب بگذارد. در عین حال اطلاعات ناقص و بسیار کم نیز موجب نا امیدی بازدیدکنندگان در وب سایت می شود. وب سایت برای ایجاد بازاریابی اینترنتی بهتر، باید دارای توازن صحیحی از اطلاعات در صفحات خود باشد.
  هنگامی که بخش طراحی وب سایت شما انجام می شود، به بخش مهمتری به نام محتوا می رسیم. مطالب وب سایت شما همیشه باید واضح و شفاف باشد. همچنین این اطلاعات باید دقیق بوده و سریع الانتقال باشد( عاری از گزافه گویی) همچنین محتوای وب سایت باید منطقی، روان و گویا باشد.
  به خاطر داشته باشید نوع زبان مخاطب خود را نیز هنگام طراحی وب سایت در نظر بگیرید. کیفیت مطالب و محتوای وب سایت شما منعکس کنندهء نگرش حرفه ای شما می باشد.
 3. طراحی سایت کاربر پسند در کنار زیبایی سایت
  سومین گام بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت  : سایت کاربر پسند یک رکن مهم در بازاریابی اینترنتی میباشد . اگر مشتریان شما به راحتی به تصاویر محصولات و گالری محصولات دسترسی داشته باشند و بتوانند لیست اقلام مورد نیاز خود را راحت خریداری کنند از سایت شما یک معیار مهم است و برای این کار بهترین راه کاربر پسند و زیبایی در طراحی سایت میباشد .
  اطلاعات لازم مانند شماره های تماس دفتر اصلی و یا نمایندگان فروش شرکت شما و نیز امکان دسترسی به رزومه کاری و خدمات پس از فروش برای بازدیدکنندگان وب سایت شما باید فراهم باشد. همانطور که انتخاب مشتری و تمایلات آنها همیشه مشخص و متفاوت می باشد و تمامی آنها مسلماً نمی تواند در وب سایت جا داده شود؛ ارائه و ایجاد تماس مستقیم در طراحی سایت یا بخش خدمات مشتریان به منظور پاسخ به نیازهای آنها ضروری می باشد. در صورتی که از ایمیل برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می نمایید، باید حتماً پاسخ آنها را به سرعت بدهید.
  تمامی سایت های طراحی شده در شرکت طراحی سایت وب طراحان راحتی کار برای مشتریان را در کنار زیبایی هدف گرفته است .
 4. برند سازی اینترنتی سایت خود را شروع کنید ((شیپور خود را به صدا در آورید!!))
  چهارمین گام بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت  : هنگامی که شما سایت خود را با گرافیک بسیار بالا و امکانات حرفه ای طراحی کردید این پایان کار شما نیست بلکه آغاز فعالیت شما در دنیا تجارت الکترونیک میباشد . شما در این مرحله نیاز به شناختن برند و محصولات و خدمات خود به مشتریان دارید و بهترین راه حل برای ورود به دروازه تجارت الکترونیک برند سازی اینترنتی میباشد
  بله، طراحی وب سایت هم مانند فواید دیگر رسانه های تبلیغی، سمینارها، مقالات، تلوزیون، روزنامه ها و غیره… برای گسترش جذب مشتری و دسترسی به هر گونه مصرف کننده می باشد. برای گسترش و شناخته شدن و بازاریابی اینترنتی وب سایت خود از تبلیغات رسانه های اینترنتی استفاده نمایید. یک کمپین خوب برای جذب ترافیک اولیه وب سایت و ارتقای آن به جهت بازاریابی اینترنتی بهتر، بسیار ضروری می باشد.
  بهره برداری و کاربرد اینترنت امروزه به حد کمال خود رسیده است. برای بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات وب سایت خود، وبلاگ نویسی را شروع کنید و تا حد امکان لینک خود را به وب سایت های دیگر به جهت ایجاد بک لینک ارسال نمایید. از وب سایت های شبکه اجتماعی نیز لینک دریافت نمایید. به عبارت ساده تر برای بازاریابی آنلاین وب سایت خود دائم بحث، بحث و بحث نمایید.
  شرکت طراحی سایت وب طراحان در این مرحله از پروژه شما نیاز مشتری را به خوبی درک کرده و با ارئه پکیج های برند سازی اینترنتی و بهینه سازی سایت مشتریان را به قله موفقیت از سایت هدایت میکنند.برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر با تیم ما در تماس باشید .
 5. جذب کاربران سایت و حمایت از فعالیت های وب سایت خود پنجمین گام بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت  : ارائه محصولات با کیفیت و خدمات منحصر به فرد یکی از مهم ترین گام های هست که کاربر باید از سایت شما دریافت کند . اگر شما محصولات و یا خدمات مناسب و با کیفیت  به مشتریان خود ارائه دهید و یا اطلاع رسانی به موقع محصولات خود در سایت با کیفیت مطلوبی و مناسبی و زیر نظر متخصص انجام شود این باعث میشود تا مشتریان شما علاوه بر مشاهده همیشگی سایت شما رضایت از سایت و خدمات  محصولات شما داشته باشند .
  با این کار به شهرت کسب و کار خود کمک کرده و برای خود نام تجاری ایجاد می نمایید (( برند سازی اینترنتی )) . بازاریابی اینترنتی وب سایت تنها در صورتی موثر خواهد بود که به وعده های خود جامهء عمل بپوشاند. و کلام آخر؛ به کار به روز رسانی وب سایت خود ادامه داده و با هر گونه تحولات جدید و انجام فعالیت های مستمر از وب سایت خود حمایت نمایید و کاربران را با جوایز و  تخفیف ها مستلزم به ورود به سایت کنید.

منبع : بلاگ آی تی وب طراحان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *