طراحی سایت ادارات

امروزه نیاز هر سازمان و اداره ای یک سایت میباشد و دیگر ارباب رجوع معمولا اطلاعات و مدارک اولیه را از روی سایت ادارات جمع اوری میکنند و سپس به آن سازمان یا اداره مراجعه میکنند

طراحی سایت ادارات فراتر از یک سایت اطلاع رسانی :

در دنیایی تجارت الکترونیک و در زمان حال دیگر یک سایت اداری و یا یک سایت سازمانی نیاز یک سازمان و یا یک اداره نیست و بیشتر سازمان ها و ادارات سعی کرده اند با طراحی پرتال اداری نیاز به مراجعه حضوری ارباب رجوع را کم کرده و با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه مردم  کارها به صورت حرفه ای تر و ارشیو بندی شده در ان سازمان انجام میشود و در نهایت هرج مرج کمتری خواهد داشت ان سازمان یا اداره .

 

طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری

طراحی سایت ادارات دولتی

با توجه به این که اداره جات دولتی یک سری قوانین دولتی و سلسه مراتبی دارند پس طراحی سایت برای آنها نیز باید از این فیلتر ها گذشته تا انجام شود از همین رو شرکت طراحی سایت وب طراحان تمامی طراحی سایت ادارات را با توجه به قوانین آن سازمان یا اداره انجام میدهد .

طراحی سایت ادارات، مستلزم رعایت نكات ویژه ای می باشد. ادارات دولتی بر پایه ارائه خدمات، سازمان یافته تشكیل شده اند، لذا در طراحی سایت ادارات می بایست به موضوع ارائه خدمات الكترونیكی از طریق وب سایت و پرتال سازمانی  به شهروندان و مخاطبان توجه خاصی داشت.

با توجه به این که هدف اصلی طراحی سایت ادارات افزایش راندمان کاری و کاهش تردد در ادارات میباشد و اگر طراحی سایت با مشکل  کدنویسی شود فشار کاری در آن سازمان بیشتر میشود  از همین رو شرکت طراحی سایت وب طراحان تمام تلاش خور را در جهت طراحی سایت ادارات بدون هیچگونه ایراد کد نویسی میکند .

 

با بلاگ آی تی وب طراحان همراه باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *