امروزه اهمیت بستر اینترنت بر هیچکس پوشیده نیست و شما با طراحی سایت شخصی خود میتوانید به معرفی رزومه و کارهای خود بپردازیر و از داشتن یک رزومه همیشه آنلاین استفاده کنید .

طراحی سایت شخصیحضور در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک , گوگل پلاس , اینستاگرام , توییتر , لینکدین و ... و رسانه های اجتماعی مانند تلگرام و وایبر یکی از بهترین کارها برای معرفی رزومه و تخصص شما به سایر افراد می باشد ولی به تنهایی کافی نیست شما میتوانید با طراحی سایت شخصی علاوه بر معرفی کامل خود و تخصص های خود به دیگران و سایر افرادی که به دنبال مدل کسب کار  و تخصص شما هستند فرصت های شغلی جدیدی پیدا کنید و همچنین شما با داشتن سایت شخصی برای خود در حوزه اینترنت شخصیت قائل شدید و به معرفی خود به طور جدی تری پرداخته اید .

اگر شما بر این باور رسیده اید که نیاز به یک سایت شخصی دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات طراحی سایت شخصی ما استفاده کنید

بیشتر چهره ها و شخصیت ها با طراحی سایت شخصی خود سعی کرده اند تا بتوانند کمپین هواداری برای خود تشکلیل دهند و همچنین بتوانند با روشهای ارتباطی رسمی خود از ایجاد حاشیه توسط پیج های فیک جلوگیری کنند .

طراحی سایت شخصی

مهمترین امکاناتی که در طراحی سایت شخصی باید اجرا شود :

  1. صفحه رزومه
  2. گالری تصاویر
  3. معرفی کامل شخص
  4. شبکه های اجتماعی
  5. روش های ارتباطی
  6. قابلیت ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی
  7. طراحی سایت پویا با افکت های زیبا که باعث جذب مخاطب شود
  8. دارای صفحه گواهینامه ها و تقدیر نامه ها
  9. ارسال نظرات و پیشنهادها از طرف کاربران
  10.  گفتگو و چت به صورت آنلاین

انواع طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصیطراحی سایت شخصی به صورت داینامیک : در این روش طراحی سایت شخصی سایت کاملا داینامیک طراحی می شود و مدیر سایت قادر خواهد بود تا هر تغییری را به راحتی بر روی سایت ایجاد نماید البته طراحی سایت داینامیک برای آن دسته از افرادی نیاز می باشد که بروز رسانی زیادی سایتشان خواهد داشت و یا میخواهند صفحه اخبار در سایتشان داشته باشند .

طراحی سایت شخصی به صورت استاتیک :  گاهی نیاز است که گرافیک بسیار بالای در سایت استفاده شود و خوب با گرافیک بالای سایت طراحی شود . افکت های به روز شاید نیاز باشد به صورت طراحی سایت استاتیک انجام شود در این صورت سایت دارای پنل مدیریت نمی باشد ولی گرافیک بسیار بالای برخوردار می باشد

اگر قصد طراحی سایت شخصی را دارید با توجه به نمونه کارهای خلاقانه مجموعه طراحی سایت وب طراحان با شرکت ما تماس بگیرید طراحی سایت شخصی کاملا اختصاصی و بر اساس نیاز مشتری و با رعایت اصول سئو  (( بهینه سازی سایت )) انجام میشود .

طراحی سایت شخصی به صورت کاملا اختصاصی و خلاقانه تخصص ماست حتما با تماس بگیرید

09128878578           -     02122782418

 

نمونه کارهای طراحی سایت شخصی