چرا گوگل

چرا تمام  مشتریان قصد دارند تا در  موتور جستجوگر گوگل  جایگاه خوبی داشته باشند . اصلا چرا همش گوگل پس موتورهای جستجو گر یاهو , بینگ , ام اس ان چی میشه این وسط .

یک واقعیت : ۹۵ درصد مردم در دنیا و به خصوص ایران با گوگل فقط به جستجو میپردازند . متاسفانه در کشور ما عزیزانی هستند که اینترنت را گوگل میشناسند . پس باید این باور را قبول کرد که مردم نیازهای خود را در گوگل به دنبال آن هستند .

طراحی سایت موبایل فرندلی

امروزه با توجه به حضور شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام  و تلگرام در ایران اکثر مردم دیگر دسترسی به اینترنت را دارند و از همین رو بیشتر مردم با توجه به حضور گوشی های هوشمند دسترسی به اینترنت را از طریق موبایل و یا تبلت انجام میدهند . با توجه به این امار پس بیشتر جستجو ها از طریق موبایل انجام میشود و بازشدن سایت ها نیز با موبایل امار بالایی دارد پس طراحی سایت موبایل فرندلی (( طراحی سایت رسپانسیو )) یک نیاز اساسی هر سایتی میباشد و برای گوگل نیز طراحی سایت موبایل فرندلی یک امتیاز بسیار مهم برای بهینه سازی سایت میباشد .

اگر شما به فکر طراحی سایت هستید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که سایتی طراحی کنید و یا با شرکت طراحی سایت معتبری کار کنید که سایت نیازهای اولیه سئو را در نظر گرفته باشد و از همه مهم تر سرعت لود بالا داشته باشد و برای نسخه های موبایل و تبلت (( طراحی سایت موبایل فرندلی )) نیز برنامه نویسی شده باشد .

موبایل فرندلی

 

اگر هنوز طراحی سایت موبایل فرندلی نداشته باشیم

گوگل با توجه به چندین اخطار و اعلام رسمی دیگر سایت هایی را که طراحی سایت موبایل فرندلی نشده باشند را محبوب نمیداند و به این گونه سایت ها در سئو (( بهینه سازی سایت ))  و جایگاه آنها در گوگل امتیاز منفی میدهد و به اصطلاح جریمه گوگل میشوند .

اگر شما نیز مدیر یک سایت غیر رسپانسیو هستید همین امروز اقدام جدی در جهت رسپانسو کردن سایت (( طراحی سایت موبایل فرندلی )) و به روز رسانی کنید تا از لیست جریمه گوگل خارج شوید .

گوگل اعلام کرده است که اثرگذاری طراحی سایت موبایل فرندلی بودن از الگوریتم پاندا و پنگوئن نیز فراتر می باشد . پس ایا زمان آن نرسیده همین الان اقدام به طراحی سایت موبایل فرندلی کنید .

مزایای طراحی سایت موبایل فرندلی با وب طراحان

کلیه سایت های طراحی شده در شرکت طراحی سایت وب طراحان به صورت کاملا رسپانسیو میباشد و کلیه طراحی سایت ها داینامیک می باشد

اگر قصد طراحی سایت رسپانسیو (( طراحی سایت موبایل فرندلی )) و یا طراحی پرتال دارید با همکاران ما در شرکت وب طراحان تماس بگیرید

۰۹۱۲۸۸۷۸۵۷۸      –    ۰۲۱۲۲۷۸۲۴۱۸

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *