صفحه تماس با ما در طراحی سایت :

وجود صفحه تماس با ما در طراحی سایت یک نیاز صد در صدی میباشد حتی اگر فکر میکنید که سایت شما نیاز به صفحه تماس با ما ندارد در اشتباه بزرگی هستید تمامی تمامی سایت ها نیاز به صفحه تماس با ما برای ارتباط مخاطبین و مشتریان سایت با شما را دارند .

 

مواردی که در صفحه تماس با ما در طراحی سایت باید رعایت شود

  1. وجود نقشه گوگل مپتماس با ما
  2. ادرس دقیق
  3. شماره های تماس و فکس
  4. ایمیل
  5. فرم تماس با ما
  6. شبکه های اجتماعی و سایر روش های ارتباطی

 

 

وجود نقشه گوگل مپ

نقشه گوگل مپ باعث می شود تا مشتریان شما برای پیدا کردن شما راحت تر شما را پیدا کنند و موقعیت دقیق دفتر و محل کار شما را از روی نقشه بدست اورند و یا از طریق جی پی اس و نقشه گوگل مپ توسط راهنمای جی پی اس به محل کار شما دسترسی راحت پیدا کنند .

ادرس دقیق

ادرس دقیق در صفحه تماس با ما  باعث میشود تا مشتریان شما دیگر نیاز به تماس با شما برای گرفتن ادرس نباشند و با مراجعه به صفحه تماس با ما ادرس دقیق محل کار شما را بدست آورند

شماره های تماس و فکس

شماره های تماس همیشه باعث ایجاد حس آرامش و دلگرمی و حس پشتیبانی در مشتریان ایجاد میکند اگر شما چندین شماره تماس دارید حتما علاوه بر صفحات اصلی سایت در صفحه تماس با ما سایت شماره های خود را قرار دهید .

ایمیل

ایمیل هر سازمان و یا شرکتی یک نیاز آن سازمان و شرکت می باشد و خیلی از افراد و شرکت ها هستند که نیاز های خود را به صورت ایمیل بارسال میکنند مثلا در کار طراحی سایت خیلی از شرکت ها فرم نیازهای طراحی سایت و یا بهینه سازی سایت را برای ما ایمیل میکنند  پس حتما در صفحه تماس با ما ایمیل را فراموش نکنید .

فرم تماس با ما

فرم تماس با ما در سایت باعث میشود تا مشنتریانی که تمایل دارند تا شما با آنها در ارتباط باشید و یا نیازهای خود را به صورت پیام برای شما ارسال کنند و شما نیز با مشتریان و یا مخاطبین خود از طریق تلفن و یا ایمیل در ارتباط باشید  پس ساخت و طراحی فرم تماس با ما در صفحه تماس با ما یک نیاز اساسی میباشد .

شبکه های اجتماعی و سایر روش های ارتباطی

شبکه های اجتماعی باعث میشود تا مشتریان و مخاطبین سایت با پیوستن به شبکه های اجتماعی شما را دنبال کنند و از خبرها و محصولات و خدمات جدید شما آگاه شوند پس حتما در طراحی سایت و صفحه تماس با ما روش های دسترسی به شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید .

 

در این مقاله ما سعی کردیم تا نقش اساسی صفحه تماس با ما را در طراحی سایت برای شما بیان کنیم اگر نیاز به مشاوره در زمینه طراحی سایت دارید حتما با همکاران ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۷۸۲۴۱۸                          –                                  ۰۹۱۲۸۸۷۸۵۷۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *