صفحه تماس با ما
صفحه تماس با ما در طراحی سایت
شهریور ۲۶, ۱۳۹۵
تگ
tag چیست ؟
شهریور ۲۶, ۱۳۹۵
نمایش همه
فرم تماس

فرم تماس در صفحه تماس با ما همیشه نیاز میباشد البته گاهی مواقع نیاز می باشد تا فرم تماس در تمامی یا بعضی از صفحات سایت جاگذاری شود .

امروزه فرم تماس کم کم جای خود را در بعضی از بیزینس ها به خصوص بیزنس های آنلاین به پشتیبانی آنلاین داده و مردم و مشتریان بیشتر نیازهای خود را از طریق پشتیبانی آنلاین و به صورت چت با پشتیبان شرکت در میان میگذارند و از پشتیبانی انلاین و رایگان لذت می برند .

 

چرا فرم تماس

 فرم های تماس یکی از برترین روش های تبدیل بازدید کننده به مشتری می باشد پس شما با طراحی سایت زیبا و ارائه مطالب و محصولات کامل میتوانید با طراحی دقیق فرم تماس و استفاده درست آن در سایت مشتریان و بازدید کنندگان را مشتاق به کامل کردن فرم تماس باشید.

موارد مهم در طراحی فرم تماس

فرم تماس را همیشه با کمترین فیلد بر اساس اطلاعات نیاز خود طراحی کنید . معمولا در فرم تماس اطلاعاتی چون نام و ایمیل و  ادرس سایت یا شماره تماس و متن پیام گرفته میشود و جدید برای جلوگیری از فعالیت ربات های مخرب  کد امنیتی یا کپچا نیز استفاده میشود .

البته تمامی فرم ها به این صورت نیستند مثلا فرم ثبت نام  فیلدهای بیشتری نیاز میباشد پس فرم تماس و یا فرم مورد نیاز خود را بر اساس فیلدهای مورد نیاز طراحی کنید و از فیلدهای اضافی و آزار دهنده نیز استفاده نکنید .

 

تیم پشتیبانی شرکت طراحی سایت وب طراحان ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته در خدمت شما می باشد

۰۹۱۲۸۸۷۸۵۷۸                –                  ۰۲۱۲۲۷۸۲۴۱۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *